Meble kuchenne narożne Bodzio
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Bodzio

Firma Bodzio to niekwestionowany lider wśród producentów mebli. Na rynku istnieje od wielu lat i przez ten okres czasu zdobyła spore grono zaufanych klientów, którzy stale korzystają z oferowanych usług.
Wszystkie produkty powstają z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu cechuje je trwałość, wytrzymałość i niezawodność. Cechy te są niezwykle istotne w przypadku mebli kuchennych, które są szczególnie narażone na różnorodne uszkodzenia i działanie wysokiej temperatury.
W ofercie producenta znajdują się między innymi komplety wypoczynkowe, sofy narożne, stoliki pod telewizor, stoły i krzesła a także meble kuchenne narożne Bodzio. W dużych miastach znajdują się salony stacjonarne, gdzie można obejrzeć najnowsze produkty i zapytać doradcę klienta o aktualnie obowiązującą ofertę.
Zamówienie na wybrany komplet mebli można złożyć również przez internet, co jest ogromnym udogodnieniem. Czas realizacji zamówienia wynosi kilka bądź kilkanaście dni roboczych. Firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów i umożliwia zakup mebli na dogodne raty. Z producentem mebli współpracuje renomowany bank, który gwarantuje nisko oprocentowane raty.
Meble dostarczane są najczęściej w paczkach i wymagają złożenia. Usługa ta również jest świadczona przez pracowników firmy za dodatkową opłatą. Wszystkie produkty objęte są wielomiesięczną gwarancją na wypadek uszkodzenia.
Szuflady wyposażone są w wysokiej klasy prowadnice i posiadają funkcję cichego domykania. Z koeli szafki posiadają wytrzymałe zawiasy.